SREBRO W TURNIEJU HERKULES CUP 2020
W dniu 20 grudnia łączona grupa Młodzików z rocznika 2009 oraz Orlików z rocznika 2010 wzięła udział w turnieju halowym Herkules Cup w Pankach.
Spośród ośmiu drużyn występujących w turnieju nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając wszystkie mecze w swojej grupie oraz mecz półfinałowy. Niestety w finale ulegliśmy jedynie drużynie Victorii Częstochowa, zdobywając drugie miejsce w turnieju.
Wartym podkreślenia jest również fakt wybrania do najlepszej piątki turnieju naszego reprezentanta Orlików Pawła Mańki.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Victoria Częstochowa
2. Akademia Sportowa Lubliniec
3. Orlik Blachownia
4. Maraton Waleńczów
5. KS Panki
6. Olimpia Truskolasy
7. Naprzód Ostrowy
8. Liswarta Popów
Wystąpiliśmy w składzie: Jakub Serafin, Jakub Spojda, Ksawery Bryłka, Oliwer Grzechac, Antonii Szejok, Łukasz Jelonek, Oskar Cetnerowski, Kacper Pietrzak, Borys Wręczycki, Paweł Mańka.
Trener: Aleksander Gruca.
Składamy serdeczne gratulacje dla naszej drużyny i życzymy następnych sukcesów!!!
Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie uprawiający sporty
Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją, boisko do koszykówki i w budynku