AKADEMIA POSZUKUJE TRENERA DO WSPÓŁPRACY!!!
Obraz może zawierać: tekst „LUBLINIEC Praca Akademii Sportowej Lubliniec -trener Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się Akademii dla dzieci? Jesteś ambitny ze sportową pasją? jednym wielu jej projektów Chcesz się rozwijać pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej osób zarządzających w klubie zapraszamy właśnie Ciebie. Poszukujemy trenera do pracy z dziećmi W ramach projektów piłkarskich Akademii na stanowisko: trener grupy młodzieżowej”
Obraz może zawierać: na zewnątrz, tekst „kandydata oczekujemy: kursu trenerskiego, ewentualnie osoby -zamiłowania pracy dziećmi -dyspozycyjności -umiejętności pracy grupie mile widziane doświadczenie trakcie odbywania kursu pracy dziećmi w wieku szkolnym Dodatkowe atuty: -wykształcenie pedagogiczne. w zamian za zaangażowanie proponujemy: satysfakcjonujące wynagrodzenie treningowe trenerską spotkania doszkalające oraz materiały wspierające pracę trenerską indywidualne doszkalanie pod okiem trenerów Akademii wsparcie Trenera Koordynatorai pracowników klubu -pracę przy projektac sportowych obozach, h,turniejachi innych udział kursach trenerskich, szkoleniach, konferencjach trenerskich Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się telefonicznie pod Czekamy właśnie na Ciebie! 793 96.”