NASI TRAMPKARZE WYGRYWAJĄ SPARING
⚽ Miłosz Witkowski
⚽ Szymon Krótki
Trener: Krzysztof Kubica
W swoim ostatnim meczu sparingowym w tym roku Trampkarze Akademii Sportowej Lubliniec w sobotę podejmowali zespół SKS Unii Kalety z którym rywalizowali sparingowo latem oraz ostatnio na Turnieju Orzeł Cup 2020. Przeciwnik postawił na od początku trudne zadanie, jednak z upływającym czasem nasi zawodnicy zaczęli przejmować inicjatywę. Druga połowa to praktycznie gra na połowie przeciwnika. Z bardzo dużej ilości sytuacji podbramkowych udało się wykorzystać tylko dwie, za sprawą Miłosza Witkowskiego i Szymona Krótkiego. Cieszy dobra postawa naszych testowanych bramkarzy, z których jeden w tym meczu bronił bramki Unii Kalety i wyszedł obronna ręką z wielu sytuacji, a w barwach naszej drużynie zagrał bramkarz wybrany na najlepszego bramkarza turnieju Orzeł Cup 2020 w Pawonkowie, który również zasili nasze szeregi.
Z dobrym przeciwnikiem jakim okazał się zespół z Kalet zagramy jeszcze wiosną podczas przygotowań do występów ligowych.
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, niebo, trawa i na zewnątrz
Obraz może zawierać: ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda