Orliki na turnieju w Chorzowie
Drużyna Orlików po piątkowym meczu ligowym, następnego dnia z samego poranka wyruszyła na turniej do Chorzowa pod nazwą "Szukamy piłkarskich Janków" organizowany przy Stadionie Śląskim.
Grupowe zmagania rozpoczęliśmy na boisku nr 3, w którym mieliśmy okazję zmierzyć się z takimi drużynami jak KS Panki oraz KKS Spójnia Zebrzydowice. Dzięki dobrej grze pokonaliśmy swoich grupowych rywali (KS Panki 8 : 0, Zebrzydowice 4 : 0) i awansowaliśmy do dalszego etapu turnieju.
W kolejnym etapie musieliśmy uznać jednak wyższość naszych grupowych rywali, tj. LKS Mizerów ( 3 : 0 ) oraz LKS Ciężkowianka Jaworzno ( 2 : 1 ) i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie półfinałowej.
W meczu o 5 miejsce przegraliśmy po rzutach karnych i ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w turnieju na 24 występujące drużyny.
Piontek, Mańka, Kraska M., Wręczycki, Kraska A., Maniura, Swoboda, Knopik-Nowakowski.
Trener: Piotr Matyja.