Trampkarz C1 - III Liga Wojewódzka
Akademia Sportowa Lubliniec - Victoria Częstochowa 7 : 0 (3 : 0)
⚽⚽⚽ Lesik
⚽⚽ Krótki, Macioł
Mrozek, Szwedziński, Mrozek, Gadecki, Lis, Pietrek, Kasperczyk, Dylong, Krótki, Lesik, Macioł, Ostrowski, Kniejski, Lubosz, Duda, Przybyła, Czarnecki, Witkowski.
Trener: Krzysztof Kubica.
W sobotnie południe drużyna Trampkarzy Akademii rozegrała kolejny mecz ligowy tym razem z Victorią Częstochowa. Od samego początku cofnięta do obrony drużyna gości starała się przeszkadzać w konstruowaniu akcji gospodarzy. Worek z bramkami rozwiązał Szymon Krótki, który wykorzystał podyktowany rzut karny. 2 minuty później kolejna akcja naszego zespołu i piłkę w siatce umieszcza Szymon Lesik. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Szybciej grająca drużyna AS stwarzała coraz więcej sytuacji bramkowych, czego skutkiem były padające kolejne bramki dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisał się jeszcze Denis Macioł, który technicznym majstersztykiem ograł obrońców i samego bramkarza.