JUNIORZY zagrali sparing z Seniorami
Akademia Sportowa Lubliniec - LKS Ruch Kochanowice 1 : 3 (1 : 1)
⚽ Krótki
Budny, Lis, Kniejski, Zając, zawodnik testowany, Kasperczyk, Przybyła, Dylong, Maciejewski, Lesik, Krótki.
Trener: Krzysztof Kubica.
W dniu wczorajszym nasi Juniorzy na Stadionie Miejskim w Lublińcu zagrali sparing z zespołem seniorskim LKS Ruch Kochanowice występującym na poziomie rozgrywkowym "A" klasy. Kochanowice w rozgrywakch ligowych obecnie plasują się w połowie tabeli ligowej, tj. na 7 miejscu. Niestety nasza drużyna zagrała w mocno niepełnym składzie, gdyż zabrakło kilku zawodników ale po raz kolejny nasza młodzież pokazała, że posiada potencjał sportowy i powalczyła z seniorskim zespołem z Kochanowic.
Dla przypomnienia nasz zespół Juniorów Młodszych złożony z zawodników rocznika 2006/2007 (właściwa ich kategoria młodzieżowa to B2) z powodzeniem zagrał w III Lidze Wojewódzkiej w kategorii rocznikowo wyższej (B1 - 2005) zajmując III miejsce w rozgrywkach ligowych, co napawa optymizmem, że w rundzie wiosennej nasza drużyna powalczy skutecznie o awans do II Ligi Wojewódzkiej.
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa