TRAMPKARZE W II LIDZE WOJEWÓDZKIEJ!!!
TRAMPKARZE C2 AWANSOWAŁY DO II Ligi Wojewódzkiej!!!
Akademia Sportowa Lubliniec - MOSiR Myszków 5 : 0 ( 2 : 0 )
2x Jerominek
1x Gadecki, Kubat, Kraska
Jasiewicz - Czornik, Dulok, Gadecki, Jerominek, Kowolik, Kraska, Kubat, Kulik, Piontek, Skałka, Sowa, Tomczyk, Włodarczyk.
Drużynę reprezentują jeszcze nieobecni w tym meczu ze względów zdrowotnych:
Bryłka, Drynda, Elsokhon, Iwański, Serafin, Spojda, Szejok.
Trener: Aleksander Gruca.
W dniu 6 listopada 2021 r. przy pięknej jesiennej pogodzie na Stadion Miejski Lubliniec nasza drużyna Trampkarzy C2 rocznika 2008-2009 po zajęciu pierwszego miejsca w gr. A III Ligi Wojewódzkiej Podokręgu Częstochowa - Lubliniec rozegrała mecz barażowy ze zwycięzcą gr. B MOSiR Myszków.
Mecz w początkowej fazie był wyrównany ale z każdą upływającą minutą nasz zespół przejmował inicjatywę i coraz bardziej zagrażał bramce drużyny gości. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie w tym meczu po pięknym strzale za pola karnego Tobiasza Gadeckiego. Goście zamierzali doprowadzić do wyrównania stanu meczu ale nasza obrona nie popełniała błędów, a skutkiem dobrej gry ofensywnej było zdobycie przez nasz zespół drugiej bramki - strzelcem Bartosz Jerominek.
Tak więc na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0 z zespołem z Myszkowa.
Po przerwie drużyna z Myszkowa szybko chciała doprowadzić do remisu i od razu ruszyła do odrabiania strat, za co została od razu "skarcona" tracąc trzeciego gola, którego strzelił Marcel Kubat. W drugiej połowie nasz zespół kontrolował przebieg spotkania i groźnie atakował. Z wielu stworzonych sytuacji podbramkowych udało się zdobyć zawodnikom Akademii jeszcze dwa gole, które strzelili: Bartosz Jerominek i Franciszek Kraska.
Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Trampkarzy Akademii 5:0 i tym samym to nasz zespół w bardzo dobrym stylu, wygrywając wszystkie swoje mecze zajął 1 miejsce w III Lidze Wojewódzkiej i awansował do II Ligi Wojewódzkiej!!!
Nasza drużyna pokazała, że posiada potencjał i po zaledwie półrocznej przerwie powróciła do grona najlepszych 24 drużyn w Województwie Śląskim w tej kategorii wiekowej, gdzie będzie w rundzie wiosennej sezonu ligowego 2021/2022 reprezentować nasze Miasto Lubliniec i walczyć o kolejne punkty ligowe z profesjonalnymi szkółkami piłkarskimi. Tak zdobyte doświadczenie przez naszych zawodników z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
Gratulujemy Zawodnikom i Trenerowi Aleksandrowi Gruca za osiągnięty sukces!!!
W tym miejscu nasz klub dziękuje trójce arbitrów z Podokręg Bytom Śląskiego ZPN (Sędziowie podokręg Bytom), którzy w profesjonalny sposób czuwali nad prawidłowością przebiegu spotkania.
Dziękujemy również organizatorowi młodzieżowych rozgrywek III - ligowych w tej kategorii wiekowej Podokręg Częstochowa Śląskiego ZPN za zapewnienie odpowiedniej oprawy meczowej i obecność delegowanego przedstawiciela na meczu, który nadzorował przebieg spotkania, a na zakończenie wręczył drużynom puchary okolicznościowe.
Na zakończenie składamy wielkie wyrazy uznania dla naszych najwierniejszych kibiców i dziękujemy im za wsparcie oraz nieustanny doping!!! Bądźcie z nami!!!
Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i trawa