Akademia Sportowa Lubliniec - Sporting FA Lubliniec 4 : 10
Skład: Paweł Górecki (BR)- Szymon Kandzia, Piotr Czempik, Wojciech Ligendza, Szymon Neliszer, Maciej Chłąd, Jakub Nguyen Huu oraz Tomasz Suda
Trener: Artur Gawin
Orliki 2011 sparowały na boisku zakończenie rundy jesiennj.
Sobotni chłodny poranek nasi orlicy starsi spędzili na sparingu niezwykle pożytecznym i prowadzonym na intensywności, o jakiej w naszej lidze PPN można pomarzyć.
Rywalem był grający w rundzie jesiennej w III lidze okręgowej CzOZPN lokalny Sporting FA Lubliniec, który w swojej lidze ogrywał się między innymi z takimi rywalami jak Raków czy Skra co było widać w boiskowych poczynaniach, w których wielu elementach Sporting dominował i wyglądał lepiej, a znaczną przewagę osiągnął zwłaszcza w 3 tercji (grano wyczerpujące 3x25 minut) gdyż nasz zespół z różnych względów miał w sobotę zaledwie 1 zmianę przy 5 rywali...
Wynik meczu oczywiście nie był istotny a nasza drużyna mimo braków kadrowych zagrała wiele świetnych akcji grając najlepsze spotkanie w dosyć udanej rundzie jesiennej, w której pod wodzą nowego szkoleniowca nasi zawodnicy testowali nie tylko nowe ustawienia ale też pozycje
Z pewnością spotkanie z lokalnym rywalem w najbliższym czasie powtórzymy, bo tylko grając ma takiej intensywności jak w sobotę można doskonalić nie tylko grę w zespole ale przede wszystkim umiejętności indywidualne, co jest niezwykle trudno osiągnąć na treningach.
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa