III MIEJSCE TRAMPKARZY
W sobotę 06.03.2021 r. w Pawonkowie odbył się Halowy Turniej Trampkarzy o Mistrzostwo Podokręgu Piłki Nożnej Lubliniec. Początkowo w turnieju miało wziąć udział 8 drużyn, ostatecznie pojawiło się tylko 6 ekip (Unia Kalety, AS Lubliniec, Orzeł Pawonków, Liswarta Lisów, Zieloni Zborowskie, Huragan Jezioro).
Drużyny zagrały każdy z każdym, mecz trwał 13 minut.
Nie był to udany turniej dla Akademii. Już w pierwszym meczu poważnej kontuzji doznał Szymon Lesik, w którym nasi zawodnicy przegrali 1 : 3 z Unią Kalety. Z kolei remis z Orłem Pawonków 0 : 0 i zwycięstwo 4 : 0 nad Liswarta Lisów oraz skromne zwycięstwa po 1 : 0 z Zielonymi Zborowskie i Huraganem Jezioro to było za mało aby odnieść zwycięstwo w turnieju. Różnicą bramek w tabeli ostatecznie nasz zespół został sklasyfikowany na 3 miejscu w turnieju i tym samym nie udało się niestety obronić 3 raz z rzędu trofeum.
Warszakowski, Budny, Lesik, Zając, Krótki, Pietrek, Kasperczyk, Macioł, Przybyła, Ledwoń.
Trener: Krzysztof Kubica.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i ludzie stoją