WYJAZDOWO ZAGRAŁY TRAMPKARZE
SMS Ruch Radzionków - Akademia Sportowa Lubliniec 4 : 1( 2: 1 )
1x Oliver Dylong
Już w niedzielne południe nasi Trampkarze AS zmierzyli się na wyjeździe z SMS Ruch Radzionków.
Tylko pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Po szybko straconej bramce z rzutu wolnego odpowiedzieliśmy bardzo dobrym odbiorem i szybkiej akcji, którą wykończył Oliver Dylong. Długimi fragmentami gra była wyrównana, jednak to w ostatniej minucie I połowy gospodarze podwyższyli wynik.
Druga połowa była gorsza w naszym wykonaniu. Niespotykana w poprzednich meczach niedokładność podań miała swoje odzwierciedlenie w końcowym wyniku. Zarówno bramka na 3:1 oraz na 4:1 dla Radzionkowa miała miejsce po bardzo niedokładnym zagraniu i przechwycie piłki przez przeciwnika. Mimo wielu braków kadrowych spowodowanymi kontuzjami i chorobami dzisiejszy sparing był bardzo pożytecznym sprawdzianem.