SPARINGI ORLIKÓW I
Ostatnimi czasy nasze Orliki I przygotowując się do zmagań ligowych rozegrały sparing z innym lublinieckim klubem Sportingiem FA.
Początek meczu przebiegał pod dyktando gości, którzy narzucili swoje warunki gry i udokumentowali swoją przewagę na boisku strzeleniem 5 goli. Z biegiem upływającego czasu nasza drużyna zaczęła odrabiać straty lecz zły początek spotkania utrudnił to zadanie i w ostatecznym rozrachunku lepsi okazali się zawodnicy Sportingu, którzy wygrali 10 : 8.
Sklad: Urbańczyk, Mańka, Wręczycki, Knopik Nowakowski, Smyła, Maniura, Mazurczak, Kazuch, Kobelka, Umlauf, Kraska M., Kraska A., Piontek.
Z kolei w niedzielny poranek drużyna Orlika I rozegrała wyjazdowy sparing z Polonią Bytom.
Do dyspozycji były dwa boiska dzięki czemu w jednym czasie rywalizowały ze sobą cztery drużyny.
Na boisku A jak i na boisku B, optyczną przewagę miała drużyna Poloni. Nasi zawodnicy odgryzali się groźnymi kontrami. W trakcie 60 minut obydwie drużyny stworzyły wiele akcji, które kończyły się strzałami bramkę. Nie każdy strzał kończył się jednak bramką ponieważ z pozytywnej strony drużyny prezentowały się w defensywie. Trenerzy obu drużyn ustalili, że wynik tego sparingu nie jest najważniejszy więc nie zostanie podany do publicznej informacji.
Skład: Piontek, Mańka, Kraska M., Wręczycki, Pietrzak, Mazurczak, Kraska A., Urbańczyk, Maniura, Swoboda, Umlauf, Nowakowski, Nguen Huu, Michna, Smyła, Kobelka, Zawodnik testowany.
Trener: Piotr Matyja.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzu