Żak F1 - realacje z meczów ligowych
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ J. Jerominek
⚽️ W. Knopik-Nowakowski
W w/w meczach zagrali :
Ignacy Knopik-Nowakowski, Konrad Bijak, Jakub Jerominek, Wiktor Knopik-Nowakowski, Patryk Sikora, Adam Skwarski, Leon Król, Jakub Romer, Piotr Grzyb.
Trener: Wojciech Zając.
W dniu 21.09.2020 r. nasza drużyna rozegrała kolejny mecz ligowy z drużyną Małapanew Kuczów. Nasza drużyna rozegrała bardzo dobry mecz dokumentując swoją przewagę jedenastoma bramkami nie tracąc ani jednej.
28.09.2020 r. zespół Żaków Akademii rozegrał wyjazdowy mecz ligowy z bardzo dobrze grającą drużyną z Woźnik, która nie przegrała jeszcze w lidze ani jednego spotkania. Mecz toczony był w "angielskich warunkach" przy padającym deszczu i był od samego początku bardzo zacięty oraz wyrównany, jednak tym razem to Akademia wróciła do domu bez punktów. Należy zaznaczyć, iż drużyna Akademii pojechała na mecz ligowy w okrojonym składzie (6 zawodników), czego skutkiem było widoczne zmęczenie w końcówce meczu u naszych zawodników, co przesądziło o naszej porażce.
01.10.2020 nasza drużyna Żaków rozegrała kolejne spotkanie ligowe z Ciasną. Póki co nasza drużyna jest niepokonana na własnym boisku i tym razem również zwyciężyli 6 : 1. Na wyróżnienie zasługuje nasz najmłodszy zawodnik Kuba Jerominek, który zdobył w tym spotkaniu aż 5 goli. 6 bramkę dla Akademii zdobył kapitan drużyny Żaków Wiktor Nowakowski. Zapraszamy na kolejny wyjazdowy mecz ligowy, który odbędzie się 8.10 z Orłem Pawonków.