Akademia Sportowa Lubliniec - UKS Raków Częstochowa 8 : 1
Skład:
Chęciński, Mańka, Wręczycki, Kraska M., Kraska A., Pietrzak, Mazurczak, Smyła, Swoboda, Knopik Nowakowski, Piontek
Trener: Piotr Matyja.
W piątkowe popołudnie nasze Orliki zainaugurowały rundę wiosenną i w I kolejce II Ligi Okręgowej podejmowały zespół UKS Raków Częstochowa.
Początek spotkania dobrze ułożył się dla zawodników Akademii, którzy już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Po pierwszej bramce nasi chłopcy nabrali pewności siebie, która pozwoliła im na stworzenie kolejnych sytuacji bramkowych. Sytuacje te przełożyły się na bramki i do przerwy Akademia prowadziła 5 : 0.
Po przerwie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, stwarzając sobie kolejne dogodne okazje i strzelając kolejne bramki. Warto również zwrócić uwagę na dobrą postawę drużyny w obronie, która nie pozwała przeciwnikom na oddanie zbyt wielu strzałów.
Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszej drużyny 8 : 1.