Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Lubliniec, dnia 2020-01-09

Członkowie Stowarzyszenia

Akademia Sportowa Lubliniec

Zarząd Stowarzyszenia Akademia Sportowa Lubliniec zawiadamia, że na dzień 24 stycznia 2020 r. zostało zwołane
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w Lublińcu w sali konferencyjnej przy hali sportowej
Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu o godzinie 18.00 (pierwszy termin).

Planowany porządek obrad Walnego Zebrania:

1. Otwarcie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.
  2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania.
  3. Stwierdzenie prawomocności zwołania Zebrania i jego zdolności do podejmowania uchwał.
  4. Zatwierdzenie porządku obrad.
  5. Przedstawienie sprawozdania z działalności Stowarzyszenia za 2019 rok.
  6. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego za 2019 rok i udzielenie absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia.
  7. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej.
  8. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności Sądu Koleżeńskiego.
  9. Wybór nowych władz Stowarzyszenia:Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.
  10. Dyskusja.
  11. Zamknięcie Walnego Zebrania Członków.

Jeżeli w pierwszym terminie Walne Zebranie nie będzie mogło być przeprowadzone z powodu braku odpowiedniej liczby członków, w tym samym dniu i miejscu o godzinie 18:15 odbędzie się Zebranie w drugim terminie.

Zarząd Stowarzyszenia Akademii Sportowej w Lublińcu zwraca się do wszystkich rodziców o zgłaszanie na zebraniu swoich kandydatów na członków do Zarządu stowarzyszenia, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.

Wskazane jest, aby każda funkcjonująca w stowarzyszeniu kategoria wiekowa zawodników była reprezentowana przez swojego przedstawiciela w Zarządzie.

Z uwagi na konieczność wyboru nowych władz stowarzyszenia i wymaganą liczbę członków do głosowania (członkami czynnymi są m.in. rodzice lub opiekunowie prawni zawodników) bardzo prosimy o przybycie na Walne Zebranie.