Nowy Zarząd Akademii Sportowej Lubliniec!

Na Walnym Zebraniu Członków AS Lubliniec w dniu 24 stycznia 2020 w sali plenarnej SP1 w głosowaniu jawnym wszystkich obecnych na zebraniu członków wybrano nowe władze naszego klubu na lata 2020-22! Nowym Prezesem Stowarzyszenia Akademia Sportowa Lubliniec został dotychczasowy Wiceprezes Paweł Kowolik, nową Wiceprezes została Iwona Kuźnik-Gawin a Skarbnikiem Magdalena Kowolik. Ponadto do Zarządu jako jego członkowie zostali wybrani: Agata Balwierz, Michał Wręczycki, Katarzyna Spojda a była Pani Prezes - Katarzyna Serafin została Sekretarzem.
Nowemu Zarządowi życzymy owocnej i kreatywnej współpracy, by w Akademii dla wszystkich dzieci i grup działo się jak najlepiej, a pomysłów im nie brakuje o czym wkrótce pewnie się przekonamy...! ;)
Dziękujemy serdecznie za pracę poprzedniemu Zarządowi oraz Członkom komisji.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją
Obraz może zawierać: 2 osoby