Turnieju Piłki Nożnej: „OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA W 750-LETNIM LUBLIŃCU”

Zapraszamy serdecznie do udziału w turnieju piłki nożnej organizowanego w ramach obchodów Jubileuszu 750-lecia Miasta Lubliniec, pod nazwą „Od przedszkola strzelam gola”. Turniej odbędzie się na Stadionie Miejskim w Lublińcu w niedzielę 5 czerwca 2022 roku w godzinach 11.00 - 13.30.

Turniej „Od przedszkola strzelam gola” wpisał się na stałe do kalendarza lublinieckich imprez sportowych i jest cyklicznym turniejem dla przedszkolaków. Biorą w nim udział przedszkolaki
z wszystkich miejskich przedszkoli z terenu Lublińca i zgłoszone przedszkola prywatne. W turnieju rywalizują w formie zabawy również także rodzice i goście – impreza ta będzie organizowana wspólnie z Miejskim Przedszkolem nr 8 w Lublińcu (w poprzednich latach wraz z Akademią Sportową współorganizatorami turnieju było Przedszkole Miejskie nr 8 oraz Szkoła Podstawowa nr 4).

Celem wydarzenia jest popularyzacja piłki nożnej wśród mieszkańców ze szczególnym uwzględnieniem dzieci w wieku przedszkolnym a także promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, nauka współzawodnictwa w duchu fair play i integracja środowiska sportowego w naszym mieście. Celem organizatorów tegorocznej edycji jest także włączenie się w promocję i reprezentowanie Miasta Lubliniec w ramach Jubileuszu 750 – lecia.

Organizator turnieju:

Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec oraz Przedszkole Miejskie nr 8 w Lublińcu

Termin i miejsce rozgrywania zawodów: 05. 06. 2022r. (niedziela) Stadion Miejski w Lublińcu (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

• prosimy o wcześniejsze przybycie zawodników o godz. 10.30

• odprawa opiekunów drużyn odbędzie się o godz. 10.45 IV. Drużyna Zgłoszona drużyna może liczyć do 8 zawodników !!!

Nagrody: Wszyscy są zwycięzcami - wszystkie dzieci otrzymują medale! Drużyny - dyplomy i puchary.

Organizatorzy zapewniają: Napoje, słodki poczęstunek oraz dobrą zabawę !!!

Kontakt do organizatorów:

Prezes Akademii Sportowej Lubliniec - Paweł Kompała e-mail: akademiasportowa@op.pl

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 8 - Barbara Gruca e-mail: przedszkole8@vp.pl

ZADANIE PUBLICZNE DOFINANSOWANE I ZLECONE PRZEZ MIASTO LUBLINIEC