Turniej Jr. NBA na 750 - lecie Miasta Lubliniec

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem młodych adeptów koszykówki na turniej Jr. NBA w sobotę 26 marca. Turniej odbędzie się z udziałem czterech drużyn, w tym reprezentujących nasze miasto koszykarzy Stowarzyszenia Akademia Sportowa w barwach Minessoty Timebwolves. W ramach WESTERN CONFERENCE - Dywizja Notrhwest rywalizować z nimi będą KS Start Meble Dobrodzień jako Utah Jazz, KKS Tarnowskie Góry w barwach Portland Trail Blazers oraz AZS Częstochowa w roli Oklahoma City Thunder. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu jubileuszowych imprez związanych z obchodami 750 - lecia Miasta Lubliniec od godziny 9:45 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lublińcu. Obok wydarzeń na koszykarskim parkiecie, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla publiczności. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

"ZADANIE PUBLICZNE DOFINANSOWANE I ZLECONE PRZEZ MIASTO LUBLINIEC"