TRAMPKARZE WYGRAŁY
Akademia Sportowa Lubliniec - KS Skra Częstochowa 5 : 1 (1 : 0)
2x Szymon Krótki
1x Jakub Przybyła, Przemek Pietrek, Marcin Ledwoń
W poniedziałkowe popołudnie na Stadion Miejski Lubliniec zawitała ekipa KS Skra Częstochowa.
Po nieudanym sparingu z Juventusem Piekary Śl. nasza drużyna rozpoczęła mecz z dużym zaangażowaniem. Po jednej z akcji bokiem boiska dobrym dośrodkowaniem popisał się Szymon Lesik a w dobrym miejscu znalazł się Kuba Przybyła, który dopełnił formalności. W drugiej połowie szybko podwyższyliśmy wynik za sprawą Szymona Krótkiego. Dobre odbiory na połowie przeciwnika skutkowały następnymi bramkami Przemka Pietrka i Marcina Ledwonia. Trzeba przyznać, że w końcówce meczu w ekipie Skry zagrali chłopcy z rocznika 2007/2008, którzy zaprezentowali się bardzo ambitnie.
Przyszły weekend zapowiada się bardzo pracowicie bo już w najbliższą sobotę nasza drużyna Trampkarzy wyjeżdża na Halowy Turniej o Puchar Prezesa PPN Lubliniec do Pawonkowa, gdzie 3 raz z rzędu zespół będzie walczył o utrzymanie pucharu w naszym klubie. Natomiast już w niedzielę zawodnicy wyjadą na mecz sparingowy, aby zagrać z drużyną KS Ruch Radzionków.
Może być zdjęciem przedstawiającym uprawia sport i trawa