PRACOWITE MŁODZIKI
Kolejny pracowity tydzień Młodzików!
- czwartek- odbyły się wewnętrzne gry kontrolne:
AS Lubliniec 2009' - AS Lubliniec 2010/11' 4:2
AS Lubliniec 2008' - AS Lubliniec 2010/11' 7:0
- sobota: sparing nr 6 2021:
Akademia Sportowa L-c - OKS Olesno 1:3 (1:2)
bramka: 1x Szymon Sowa 19' (as. Tobiasz Gadecki) - Olesno 5',17',31'
czas gry: 25+25+30 minut
Trener: Artur Gawin
Mecz z wiceliderem opolskiej I ligi młodzików gr.1 odbywał się praktycznie cały czas pod nasze dyktando i bez wątpienia na tle takiego rywala wypadliśmy pod wzgledem organizacji gry najlepiej ze wszystkich tegorocznych gier kontrolnych. Niestety wynik, który w sparingach schodzi na drugi plan był dziś niekorzystny głównie z powodu fatalnych błędów indywidualnych po których straciliśmy bramki, a przede wszystkim katastrofalnej skuteczności i niestaranności oraz niedokładności w poczynaniach w ataku. Dziś bowiem zmarnowaliśmy co najmniej 8 doskonałych okazji do zdobycia bramek, a rywale mieli 5 a wykorzystali 3...
Na szczęście po to są sparingi i treningi by eliminować takie mankamenty, a okazja do rehabilitacji i poprawienia w/w i humorów w najbliższy czwartek o 19:00 w kolejnym meczu towarzyskim z zaprzyjaźnionym Zniczem Kłobuck.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i trawa