PRACOWITA SOBOTA NASZYCH MŁODZIKÓW I TRAMPKARZY NA STADIONIE
W zeszłe sobotnie przedpołudnie nasze drużyny Młodzików i część zespołu Trampkarzy po pierwszych swoich treningach w nowym roku rozegrały wewnętrzny sparing między sobą. Wynik tego sparingu oczywiście nie był najważniejszy ale solidne bieganie i walka Młodzików z silniejszym fizycznie rywalem na świeżym powietrzu powinno zaprocentować w kolejnym nadchodzącym sobotnim meczu naszych Młodzików z Rodłem Opole.
Akademia Sportowa Lubliniec - Start Dobrodzień 7 : 0 (1 : 0 )
2x Szymon Krótki i Denis Macioł
1x Mikołaj Ostrowski, Przemek Pietrek, Marcin Ledwoń
Pozostała kadra Trampkarzy rozegrała pierwszy w tym roku sparing z drużyną Startu Dobrodzień. Dużo grania i dużo intensywności, gdyż w obu sobotnich sparingach drużyny Trampkarzy grały bez zmian.
Jeżeli warunki pogodowe pozwolą to już w środę zostanie rozegrany kolejny sparing - tym razem z zespołem Małejpanwi Ozimek, a w sobotę 30 stycznia będziemy gościć drużynę Juventusu Piekary Śląskie.
Może być zdjęciem przedstawiającym trawa