DOBIEGA KOŃCA SZALONY ROK 2020 Z HAPPY ENDEM…
Za nami wiele godzin treningów, meczy ligowych, sparingów i turniejów halowych. Tak jak to bywa na boisku czasem były wygrane, a czasem porażki. Pomimo nieogarniętego wirusa i wielu przeciwności z nim związanych udało się dobrnąć do końca 2020 r. z happy endem.
Ciężka praca kadry trenerskiej oraz naszych wspaniałych zawodników pozwoliła nam cieszyć się z ich sukcesów.
W nowym 2021 r. aż 2 nasze drużyny – Trampkarzy i Młodzików będą reprezentować nasz Klub i nasze Miasto w II ligach wojewódzkich organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej.
Zespół Młodzików będzie kontynuował w tej lidze swoje rozgrywki, natomiast gratulacje za awans wywalczony w rundzie jesiennej należą się Trampkarzom prowadzonym przez trenera Krzysztofa Kubicę.
Już teraz zapraszamy na Stadion Miejski Lubliniec do kibicowania wiosną naszym AS-om.
Przed nami wiele pracy, którą zawsze wynagradza radość z odnoszących swoje sukcesy zawodników i niezawodnych kibiców Akademii.
Pragniemy w tym miejscu podziękować Miasto Lubliniec za wkład finansowy w realizację naszego zadania, które pozwala młodym mieszkańcom naszego Miasta na rozwijanie swoich umiejętności i pasji.
Wkrótce dokonamy podsumowania rozgrywek ligowych rundy jesiennej 2020 r. dla wszystkich naszych drużyn.