PODSUMOWANIE WEEKENDU

MŁODZIKI - II Liga Wojewódzka ŚlZPN gr.płn.
Akademia Sportowa - Stadion Śląski Chorzów 0:2 (0:2) bramki: 4', 16'
Chęciński, Jerominek, Kraska, Gadecki, Dulok, Włodarczak, Sowa, Sokhon, Drynda, Glanc, Kubat, Kowolik, Piontek, Szejok, Serafin, Skałka.
Trener: Artur Gawin

Mecz nr 13 w drugiej lidze naszych młodzików okazał się niestety pechowy, gdyż rywal okazał się zupełnie w naszym zasięgu a to, że wyjeżdża z Lublińca z 3 punktami to tylko nasza zasługa...!
Organizacja gry w tym spotkaniu była na nieco lepszym poziomie u rywali niż nasza, a już napewno w ofensywie, gdzie zagraliśmy bez pomysłu, polotu i przede wszystkim skuteczności bo to rywal stworzył sobie 2 doskonale okazje i obie wykorzystał... Nasz zespół zaliczył... jedynie 2 słupki po strzałach Antka Sokhona, który dwoił się i troił aby pokonać rosłego bramkarza Stadionu niestety to szczęście dziś było po stronie jego i gości i to oni wyjeżdżają z Lublińca z pierwszymi punktami w II lidze!. Nasz zespół na owe punkty musi poczekać jeszcze co najmniej tydzień, a zadanie nie będzie łatwe bo na Stadion Miejski przyjedzie Górnik Zabrze.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, gra w futbol amerykański i trawa
ORLIKI I - II Liga Okręgowa PPN Częstochowa
Zieloni Żarki - Akademia Sportowa Lubliniec 4 : 8
Chęciński, Mańka, Kraska M., Wreczycki, Mazurczak, Piontek, Kraska A., Smyła, Pietrzak, Umlauf, Nowakowski, Maniura.
Trener: Piotr Matyja.
W VII kolejce nasza drużyna Orlików zmierzyła się z rówieśnikami Zielonych Żarki.
Początek meczu to wymiana ciosów z jednej i drugiej strony. Większy spokój pod bramką przeciwnika zachowali nasi zawodnicy, którzy w pierwszej połowie trzykrotnie pokonali bramkarza gospodarzy. Drużyna z Żarek miała swoje sytuację lecz w dobrej dyspozycji był nasz bramkarz, który obronił trzy stuprocentowe sytuacje. Jedyną bramkę tracimy po dobrze wykonanym rzucie rożnym i sporym zamieszaniu w naszym polu karnym.
Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki gospodarzy, którzy w przeciągu kilku minut odrabiają straty i doprowadzają do wyrównania. Po utracie trzeciej bramki nasza drużyna po raz kolejny w tym sezonie udowodniła, że gra się do końca i od czterdziestej minuty przejęła kontrolę na boisku, aplikując ekipie gospodarzy pięć goli, tracąc przy tym tylko jedna bramkę.
Ostatecznie wygrywamy 8 : 4.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i trawa
TRAMPKARZE - II Liga Wojewódzka
KS Skra Częstochowa S.A. - Akademia Sportowa Lubliniec 8 : 0
Budny, Lis, Gadecki, Zając, Lubosz, Pietrek, Kasperczyk, Przybyła, Krótki, Ledwoń, Macioł, Mrozek, Knejski, Czarnecki, Dylong.
Trener: Krzysztof Kubica.
W drugiej kolejce po przymusowej przerwie związanej z pandemią wirusową zespół Trampkarzy Akademii udał się na mecz do Częstochowy. Nie udało się zdobyć punktów, zespół Skry zdominował naszych chłopaków i nie pozwolił na wiele i nie usprawiedliwia to nawet brak kilku zawodników. Szybko stracone bramki odebrały nadzieję na dobry wynik.