ORLIKI I SPAROWAŁY
AS Lubliniec- Jedność Boronów 5:11 (0:4, 2:1, 2:4, 1:2)
Grano 4x15 minut
Skład: Górecki- Michna, Huu, Chłąd, Czempik, Matysek, Ligendza oraz Kaszlewicz
bramki: Chłąd, Kaszlewicz, Michna, Czempik
Trener: Artur Gawin
W okrojonym składzie z racji oczywiście trwających wakacji nasze orliki starsze rozegrały pożyteczny sparing z ciekawie a przede wszystkim skutecznie grającymi w III lidze częstochowskiej rówieśnikami z Boronowa. Po raptem kilku zajęciach- a dla niektórych była to pierwsza jednostka treningowa najważniejsze było powolne wejście w rytm meczowy, solidna porcja grania i biegania oraz... pokazanie się nowemu trenerowi, który objął tę drużynę raptem kilka dni temu.
Wynik oczywiście schodzi na dalszy plan a chłopcy zobaczyli ile pracy przed nimi przede wszystkim w fazie finalizacji bo skuteczność i wykończenie akcji pozostawiała wiele do życzenia, co z pewnością doda im mobilizacji do treningów i... kolejnych sparingów jakie przed nimi i przed rozpoczynającym się we wrześniu sezonem ligowym...
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa