JUNIORZY SPARINGOWO
Akademia Sportowa Lubliniec - Start Dobrodzień 6 : 3 (1 : 1)
W pierwszym sparingu przed nowym sezonem Juniorzy Młodsi Akademii spotkali się z zespołem Juniorów Startu Dobrodzień. Z uwagi na trwające jeszcze wakacje bardzo okrojoną kadrę zasiliło kilku zawodników z rocznika 2008.
Mimo to drużyna radziła sobie całkiem dobrze. Nie ustrzegła się błędów, jednak w całym meczu okazała się lepsza od gości z Dobrodzienia.
Unia Kalety AS Lubliniec 6 : 3 (4 : 0)
W swoim drugim sparingu Juniorzy Akademii udali się w niedzielne południe do Kalet. Upał nie przeszkodził obu drużynom w stworzeniu ciekawego meczu. Bardzo fizyczna drużyna gospodarzy postawiła trudne warunki, jednak nasi zawodnicy potrafili wykorzystać błędy defensywy Unii. W sparingu brała udział grupa zawodników z rocznika 2008 i bardzo udanie zaprezentowała się podczas tej gry kontrolnej.