UKS Raków Częstochowa - Akademia Sportowa Lubliniec 7 : 5
Skład:
Chęciński, Mańka, Kraska M., Wręczycki, Mazurczak, Smyła, Kraska A., Nowakowski, Maniura, Urbańczyk, Swoboda, Piontek.
Trener: Piotr Matyja.
W miniony weekend nasza drużyna Orlików wybrała się na rewanżowy mecz z UKS Raków Częstochowa.
Początek spotkania źle ułożył się dla naszych zawodników, ponieważ już w pierwszej minucie tracimy bramkę po dalekim wykopie bramkarza gospodarzy, który rozpoczął strzelanie w tym meczu. Po straconej bramce nasza drużyna przejęła kontrolę nad meczem starając się stworzyć składne akcje, które powodowały zagrożenie pod bramką gości. W 14 i 20 minucie meczu strzelamy bramki, które pozwalają nam wyjść na prowadzenie. Tworzymy kolejne groźne sytuacje, jednak drużyna UKS wychodzi obronną ręką. Pod koniec pierwszej połowy tracimy drugą bramkę w tym spotkaniu i na przerwę schodzimy z wynikiem remisowym.
Druga połowa to nieustanne ataki z naszej strony. Drużyna gospodarzy skupiła się na kontratakach, które w tym meczu okazały się dla naszej drużyny zabójcze. Strzelanie w drugiej połowie ponownie zaczął Raków, lecz nasza drużyna dzielnie odpowiadała i niejednokrotnie mogła wyjść na prowadzenie w tym meczu. Kluczowe momenty tego spotkania to dwie nasze niewykorzystane sytuacje przy wyniku 5:5. Gospodarze w 57 i 59 minucie umieszczają piłkę w bramce i ostatecznie zgarniają trzy punkty w tym spotkaniu.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i trawa