ŻAKI NA MIKOŁAJKOWO
W niedzielne popołudnie drużyna Żaków Akademii Sportowej Lubliniec uczestniczyła w Turnieju Mikołajkowym Sparta Cup organizowanym przez LKS Sparta Lubliniec.
W turnieju brały udział następujące drużyny: AP Krupski Młyn, LKS Sparta Lubliniec I, LKS Sparta Lubliniec II, Sporting FA Lubliniec I, Sporting FA Lubliniec II.
Podczas rozgrywek nie prowadzono klasyfikacji końcowej, ponieważ na tym etapie szkolenia najważniejsza jest radość z gry i postępy w nabywaniu umiejętności piłkarskich przez dzieci, bez presji na wynik.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Grzyb, Kacper Goniwiecha, Ksawery Zięcina, Filip Rek, Milena Szromik, Jan Krysiak, Jakub Trzęsiok.
Trenerzy: Cezary Białas i Janusz Wojdyła.
Nasza drużyna zaprezentowała się doskonale, zarówno piłkarsko jak również pod względem wzorowego zachowania podczas całego turnieju. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchar dla drużyny i mikołajkowe prezenty. Nasz zespół dostarczył żywiołowo reagującym na każde zagranie Rodzicom i swoim fanom wiele niesamowitych emocji, przeżyć i wzruszeń, które na pewno pozostaną na długo w pamięci. Gratulacje dla całej drużyny!
Dziękujemy licznie zgromadzonym rodzicom i fanom zespołu za kulturalny doping!
Składamy również podziękowania dla organizatorów za sprawną organizację i mikołajkową atmosferę na turnieju.
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku