WYJAZDOWA PORAŻKA TRAMPKARZY
Juventus Piekary Śl. - Akademia Sportowa Lubliniec 4 : 1 ( 3 : 1 )
1x Szymon Krótki
W niedzielne południe w pierwszym wyjazdowym meczu kontrolnym Trampkarze AS zmierzyli się z Juventusem Piekary Śląskie.
Pierwsza połowa a szczególnie pierwsze minuty meczu świadczą o tym, że nasza drużyna ma wciąż kłopot z koncentracją bo gra nie "kleiła się" i mnożyły się błędy, które przeciwnik bezwzględnie wykorzystał. I nie można tego usprawiedliwiać brakiem kilku zawodników, którzy nie mogli pojawić się na meczu.
Druga połowa to inny obraz gry. Wysoki pressing i dobre odbiory na połowie przeciwnika skutkowały dobrymi okazjami do strzelenia bramki, jednak to przeciwnik po jednej z kontr podwyższył wynik.
Trener: Krzysztof Kubica.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i trawa