TRAMPKARZE MŁODSI C2 III liga wojewódzka
Akademia Sportowa Lubliniec - Naprzód Ostrowy 14 : 1
3 x Piontek
2 x Elsokhon, Kubat, Kraska
1 x Gadecki, Sowa, Kulik, Skałka, Czornik.
Marcel Kubat, Tobiasz Gadecki, Roberto Dulok, Antonii Elsokhon, Piotr Kulik, Filip Skałka, Jakub Piątek, Szymon Sowa, Oskar Czornik, Franciszek Kraska, Grzegorz Kowolik, Bartosz Jerominek, Daniel Jasiewicz, Kacper Tomczyk, Ksawery Bryłka, Antonii Szejok.
Trener: Aleksander Gruca.
W dniu 28 sierpnia Trampkarze Akademii Sportowej Lubliniec rozpoczęli rozgrywki ligowe na pełnowymiarowym boisku. W pierwszej kolejce ligowej podejmowaliśmy zespół Naprzodu Ostrowy. Mecz przebiegał pod nasze dyktando, co pozwoliło w myśl kierunków rozwoju piłkarza w tym wieku szkoleniowym, że każdy nasz zawodnik mógł podczas meczu zmienić pozycję w ustawieniu na boisku. Taka możliwość, to nie tylko nowe doświadczenie, ale i możliwość poczucia specyfiki zachowania w czasie gry w ofensywie i defensywie jako napastnik, pomocnik lub obrońca.
Niestety sobotni mecz odbywał się, mówiąc w żargonie piłkarskim „do jednej bramki” strzeliliśmy 14 bramek choć sytuacji było znacznie więcej, a nasi boiskowi przeciwnicy próbowali kontratakować i po jednej z kontr zdobyli honorową bramkę. Życzymy naszym rywalom wytrwałości w kolejnych meczach.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i na świeżym powietrzu