Trampkarz C1 - III Liga Wojewódzka
Akademia Sportowa Lubliniec - Znicz Kłobuck 3 : 0 (1 : 0)
⚽Dylong, Lesik, Ostrowski
Skład: Mrozek, Zając, Gadecki, Lis, Iwański, Pietrek, Kasperczyk, Krótki, Ostrowski, Macioł, Lesik, Czarnecki, Duda, Przybyła, Dylong, Mrozek, Kniejski, Rynkiewicz.
Trener: Krzysztof Kubica.
W niedzielę 4 października na gościliśmy drużynę Znicza Kłobuck.
Nasza drużyna od samego początku uzyskała dużą przewagę i tworzyła wiele sytuacji pod bramką przeciwnika, jednak tylko jedna z nich po ładnej akcji trafiła do bramki za sprawą Olivera Dylonga. Druga połowa to kopia pierwszej, Akademia Sportowa uzyskała ponownie duża przewagę ale nie kończyła swoich akcji bramkami. A goście wyprowadzali groźne kontry, jednak nasi obrońcy stawali na wysokości zadania. Przewagę w polu nasza drużyna udokumentowala jeszcze dwoma bramkami, Szymon Lesik wykończył ładną kombinacje podań i mocnym strzałem podwyższył na 2:0. Akcja po której Mikołaj Ostrowski zdobył bramkę na 3:0 byka ozdobą tego spotkania... Filip Kasperczyk zaliczył dobry odbiór piłki po prawej stronie boiska, następnie szybko zmienił stronę gry a Szymon Lesik pięknym prostopadłym podaniem obsłużył wspomnianego Mikołaja Ostrowskiego, który minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. W końcówce spotkania Denis Macioł mógł jeszcze podwyższyć wynik meczu, jednak nie wykorzystał rzutu karnego.
Za tydzień w dniu 11.10.2020 r. o godz. 10:00 nasza drużyna Trampkarzy rozegra wyjazdowy mecz z drużyną Skry Częstochowa.