SKRZATY na Turnieju Spartuś Cup

.
W sobotę 04.09.2021 r. nasza najmłodsza drużyna Skrzatów wzięła udział w Turnieju Spartuś Cup organizowanego przez klub LKS Sparta Lubliniec. Prócz naszej drużyny w turnieju udział wzięły również drużyny Młoda Skra Częstochowa, Orlik Blachownia oraz zespoły gospodarzy turnieju.
Miło było patrzeć jak swoje pierwsze szlify meczowe stawiają najmłodsi zawodnicy, jak walczą o każdą piłkę i jak strzelają swoje pierwsze turniejowe gole. Nasi zawodnicy bardzo dobrze się zaprezentowali się w turnieju prezentując ciekawe i składne akcje, które prowadziły do strzelenia wielu bramek. Trzeba nadmienić, iż w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja a najważniejszym celem było przeżywanie radości z gry w piłkę nożną.
Drużynę naszych Skrzatów prowadzi trener Pan Krzysztof Mańka.
Polecamy do obejrzenia galerię zdjęć z turnieju na naszym facebooku.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, uprawia sport, stoi i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa