ORLIKI Z AKADEMII ZDOMINOWAŁY TURNIEJ PANKOWIACZEK 2020
2 grudnia br. na hali sportowej w Pankach odbyła się VI edycja Turnieju Pankowiaczek 2020 (dla rocznika 2011 i młodsi) w halowej piłce nożnej organizowanego pod patronatem Starosty Kłobuckiego.
W zawodach sportowych wzięło udział 7 drużyn:
KS Panki I, KS Panki II, Akademia Sportowa Lubliniec I (2011), Akademia Sportowa Lubliniec II (2011/2012), Maraton Waleńczów, Huragan Jezioro i Pogoń Kamyk.
Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Wszystkie zespoły rozegrały po 6 meczów, które trwały po 12 minut.
Turniej wygrała Akademia Sportowa I Lubliniec, przed drugą Pogonią Kamyk i trzecim miejscem Akademii Sportowej II Lubliniec.
Na kolejnych pozycjach zameldowały się Maraton Waleńczów, Huragan Jezioro, KS Panki I i KS Panki II.
Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
Najlepszy strzelec: Bartosz Michna (AS Lubliniec I)
Najlepszy piłkarz: Szymon Błaszczyk (Pogoń Kamyk)
Najlepszy bramkarz: Patryk Kierat (Maraton Waleńczów)
Najlepszy piłkarz KS Panki: Tobiasz Chabrowski (KS Panki II)
Najlepsza „piątka” turnieju:
Filip Knopik-Nowakowski (AS Lubliniec I), Franciszek Brondel (Huragan Jezioro), Antoni Hyra (Panki I), Patryk Sikora (AS Lubliniec II), Gracjan Pikuła (Pogoń Kamyk).
Wystąpiliśmy w składach:
AS I (2011):
Paweł Górecki, Maciej Chłąd, Filip Knopik-Nowakowski, Szymon Kandzia, Bartosz Michna, Jakub Nguyen Huu, Laura Niedworok.
Trener: Aleksander Gruca
AS II (2011/2012):
Ignacy Knopik-Nowakowski, Aleksander Pytel, Wiktor Knopik-Nowakowski, Wojciech Ligendza, Patryk Sikora, Tomasz Suda, Szymon Neliszer, Adrian Matysek.
Trener: Piotr Matyja.
Składamy serdeczne gratulacje dla naszych drużyn i życzymy następnych sukcesów!!!
Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i w budynku
Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją, boisko do koszykówki i w budynku