Orlik II E1 - PPN Lubliniec
Akademia Sportowa II Lubliniec - KS Orzeł Pawonków 7 : 1
Łukasz Jelonek, Maciej Chłąd, Szymon Neliszer, Paweł Górecki, Laura Niedworok, Szymon Kandzia, Bartosz Michna, Aleksander Pytel, Aleksander Nadolny, Adrian Matysek, Maciej Sobczak, Tomasz Suda, Wojciech Ligendza.
Trener: Aleksander Gruca.
W sobotę 24 października drużyna Orlików II Akademii Sportowej Lubliniec podejmowała na własnym boisku drużynę Orła Pawonków. Po zaciętym meczu nasza drużyna poradziła sobie z kolegami z Pawonkowa wygrywając 7:1. Nasi zawodnicy i zawodniczka coraz lepiej radzą sobie na boisku, zwłaszcza w chwilach, w których trzeba odbudować ustawienie wyjściowe i zacząć myśleć o odbiorze piłki. Gratulacje dla Wszystkich.
Szkoda, że nie mieliśmy kibiców na tym meczu…ale wiemy, że nas wspieracie i za to Wam dziękujemy.