Orlik II E1 - PPN Lubliniec
Liga Orliki II F1 - PPN Lubliniec
Śląsk Koszęcin - Akademia Sportowa II Lubliniec 7:4
Łukasz Jelonek, Maciej Chłąd, Piotr Czempik, Szymon Kandzia, Laura Niedworok, Jakub Nguyen Huu, Bartosz Michna, Szymon Neliszer, Wojciech Ligendza, Adrian Matysek, Maciej Sobczak, Aleksander Pytel, Bruno Lewandowski.
Trener: Aleksaneder Gruca
W dniu 17 października drużyna Orlików II Akademii Sportowej Lubliniec rozegrała swój kolejny mecz w rozgrywkach PPN Lubliniec. Nasi młodzi adepci futbolu w każdym meczu nabierają większej odwagi do gry oraz pewności w grze. Z wielu elementów wartych podkreślenia trzeba zaznaczyć, iż zaangażowanie w boiskowy trud jest coraz większe. Biorąc pod uwagę również fakt, że mamy w dużej większości zawodników i zawodniczkę rok młodszą od rywali tym bardziej należą się im słowa uznania. Niestety pogoda nas nie oszczędza, graliśmy w deszczu i przy 6 stopniach….