Orlik I - I Liga Okręgowa Częstochowa
Znicz Kłobuck - Akademia Sportowa Lubliniec 7 : 8
Skład: Piontek, Mańka, Kraska M., Wręczycki, Smyła, Mazurczak, Kraska A., Knopik Nowakowski, Maniura, Swoboda.
Trener: Piotr Matyja.
W pierwszym meczu rundy rewanżowej Częstochowskiej Ligi Orlików nasza drużyna mierzyła się z ekipą Znicza Kłobuck.
W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy dyktowali warunki na boisku, groźnie atakując naszą drużynę, stwarzając sobie sytuacje dzięki którym wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Druga bramka dla Znicza zadziała na naszą drużynę pobudzająco, ponieważ nasi chłopcy zaczęli przeważać na boisku stwarzając sobie coraz to lepsze okazje, które zmusiły bramkarza z Kłobucka do trzykrotnego wyciągania piłki z siatki przed przerwą.
Druga połowa to wymiana ciosów, która trwała do końca meczu. Drużyny nawzajem odpowiadały sobie bramkami, skutecznie zachowując się pod bramką przeciwnika. Ostateczne słowo należało jednak do naszej drużyny, która dosłownie w ostatniej sekundzie meczu strzeliła decydującą bramkę.