Kolejny nasz talent w RKS Raków Częstochowa S.A.!!!
Ledwo zakończyła się runda jesienna rozgrywek młodzieżowych w 2020 r., a nasz niezwykle uzdolniony zawodnik Jakub Jerominek (2013r.) z drużyny Żaki I 2012 prowadzonej przez trenera Wojciecha Zająca rozpoczął nowy etap swojej kariery piłkarskiej w klubie RKS Raków Częstochowa S.A., gdzie dołączył do najsilniejszej grupy treningowej w roczniku 2012, który jest jednym z najlepszych w Polsce.
W imieniu całej społecznościAkademii Sportowej Lubliniec serdecznie dziękujemy Kubie za wspaniałą sportową - i nie tylko, postawę oraz życzymy Tobie powodzenia, dużo cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do założonych celów i realizacji marzeń!
Pamiętaj, że u nas zawsze jesteś mile widziany, a wszyscy będziemy Ci kibicować i śledzić na bieżącoTwoje poczynania mając nadzieję, że wkrótce kolejni zawodnicy pójdą tą ścieżką… bo to zapewne nie pierwszy i nie ostatni taki transfer z naszego klubu!
Powodzenia i dziękujemy Kuba!!!