JUNIORZY SPARINGOWO
Unia Kalety AS Lubliniec 3 : 6 (0 : 4)
2x Szymon Lesik, Antek Sokhon
1x Nikodem Maciejewski, Szymon Krótki
W swoim drugim sparingu Juniorzy Akademii rozegrali wyjazdowy mecz sparingowy z drużyną Unii Kalety. Obie drużyny rozegrały ciekawy mecz. Bardzo fizyczna drużyna gospodarzy postawiła trudne warunki, jednak nasi zawodnicy potrafili wykorzystać błędy defensywy Unii. W sparingu brała udział grupa zawodników z rocznika 2008 i bardzo udanie zaprezentowała się podczas tej gry kontrolnej.
Akademia Sportowa Lubliniec - Ajaks Częstochowa 4 : 1 (1 : 1)
2x Szymon Krótki
1x Szymon Lesik, Nikodem Maciejewski
W ostatnim sparingu przed ligową jesienną rundą Juniorzy Akademii Sportowej Lubliniec rozegrali na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Lublińcu mecz kontrolny z zespołem Ajaksu Częstochowa.
Cały mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny. Jednak pierwszy kontratak Ajaksu przyniósł bramkę gościom. Przed przerwą z rzutu karnego wyrównał wynik Szymon Krótki. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry, Akademia miała przewagę a goście próbowali swoich szans w ataku szybkim. Ozdobą spotkania była bramka na 4 : 1 po dwójkowej akcji Szymona Lesika z Szymonem Krótkim. Wcześniej do bramki trafiali Nikodem Maciejewski po ładnym dośrodkowaniu Seweryna Gadeckiego oraz Szymon Lesik po asyście Kuby Przybyły.
W niedzielę 29 sierpnia br. o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Lublińcu nasza drużyna Juniorów Młodszych rozegra swój pierwszy mecz ligowy z Olimpią Huta Stara.
Zapraszamy rodziców do dopingu.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i trawa
Może być zdjęciem przedstawiającym uprawia sport, stoi i na świeżym powietrzu