JUNIORZY MŁODSI B1 III liga wojewódzka
Akademia Sportowa Lubliniec - Olimpia Huta Stara 5 : 2 (4 : 2)
3 x Nikodem Maciejewski
1 x Szymon Krótki, Mateusz Kniejski
Budny, Lis (46'Iwański), Gadecki, Zając, Lubosz, Kasperczyk, Przybyła (60'Kniejski), Maciejewski, Dylong (72'Mrozek) , Lesik, Krótki (82' Witkowski).
Trener: Krzysztof Kubica
W swoim pierwszym meczu ligowym w nowej kategorii B1 Junior Młodszy, nasza drużyna zmierzyła się z zespołem Olimpia Huta Stara.
Pierwsza akcja gości zakończyła się bramką, brak komunikacji między obrońcami wykorzystał napastnik gości, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Zespół Akademii uporządkował swoją grę coraz groźniej atakując. Bardzo dobrą skutecznością popisał się Nikodem Maciejewski, zdobywca trzech bramek. Jedną dorzucił jeszcze w pierwszej połowie Szymon Krótki. Ten sam zawodnik stanął na początku drugiej połowy przed szansą zdobycia kolejnej bramki jednak strzał z rzutu karnego był zbyt lekki i bramkarz wyczuł intencję strzelca.
Udane wejście na boisko zaliczył Mateusz Kniejski zmieniając kontuzjowanego Kubę Przybyłę. Mateusz wykorzystał bardzo dobre prostopadłe podanie i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza.
Warto dodać, że nasze bramki padały przy akompaniamencie Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec
Może być zdjęciem przedstawiającym uprawia sport, stoi i trawa