GOŚCINNI TRAMPKARZE
Akademia Sportowa Lubliniec - Juventus Piekary Śląskie 1 : 2 (1 : 1)
1xOliwer Szwedziński
W sobotę w trzecim meczu kontrolnym Trampkarze AS zmierzyli swoje siły z drużyną Juventusu Piekary Śl..
Bardzo trudne warunki nie pozwoliły na szybką grę. Zawodnicy obu drużyn mieli kłopot z utrzymaniem równowagi i popełniali dużo prostych błędów. Obie bramki zostały zdobyte przez gości po rzutach rożnych. Dla Akademii strzałem zza pola karnego ładną bramkę zdobył Oliwer Szwedziński. W sobotnim meczu wystąpili wszyscy zawodnicy z kadry Akademii. Nasi zawodnicy będą mieli okazję do rewanżu za parę tygodni w Piekarach Śl. ale najpierw sobotę 6 lutego 2021 r. zostanie rozegrany mecz z Unią Strzybnica.
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, ludzie uprawiający sporty i na świeżym powietrzu