AKADEMIA w rozgrywkach Jr. NBA
Wczoraj w kompleksie Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach odbył się pierwszy w Polsce Draft do ligi Junior NBA.
Cieszymy się i czujemy wyróżnieni, że nasz lubliniecki zespół może uczestniczyć w historycznej edycji dziecięcej ligi.
Po przemówieniach oficjeli, Marcina Bulanda - głównego organizatora ligi oraz Neal'a Meyer'a - wiceprezesa NBA ds. Operacji Koszykarskich na Europę i Bliski Wschód, doszło do emocjonujących i długo wyczekiwanych chwil losowania drużyn i strojów.
Maciej Maciejewski - zawodnik Akademii i uczeń szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu wraz z trenerem wylosował barwy Minnesota Timberwolves, w których wraz z drużynami z Kamienicy Polskiej, Częstochowy, Tarnowskich Gór oraz Dobrodzienia będziemy reprezentować grupę Northwest.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, piłka i tekst „jr.Snba PROJEKT BASKET POLSKA League PROJEKT BASKET jr.Snba PROJEKT BASKET POLSKA WOLO the NBA League k3nba ow Official 文 jr.Sn OWQLO Official App he NBA League jr.Snba nba PROJEKT BASKET POLSKA PRC BA OWQLO Official App NBA eagi PROJEKT POLSKA Offi QLO the NEA League OVOLO Official theJr League jr.Snba PROJEKT nba”