Podsumowania rundy jesiennej sezonu 2019/2020 nadszedł czas

Podsumowania rundy jesiennej sezonu 2019/2020 nadszedł czas

Junior Młodszy B1 PPN Lubliniec

Drużyna zajęła IV miejsce w lidze w tej kategorii wiekowej grając zawodnikami w większości rocznikowo młodszymi o 1 – 2 lata.

Trener Krzysztof Mańka.

Trampkarz Młodszy C2 III liga wojewódzka „Częstochowa – gr. 1”

Drużyna w swojej debiutanckiej zajęła I miejsce w grupie 1, które uprawniło naszą drużynę do rozegrania barażu półfinałowego o udział w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej niestety musieliśmy uznać wyższość przeciwnej drużyny RKS Raków Częstochowa S.A. (gospodarze wystąpili wzmocnieni zawodnikami ze składu grającego w I lidze wojewódzkiej) i na tym etapie zakończyliśmy rozgrywki rundy jesiennej.

Należy przypomnieć, że ten zespół w okresie wiosennym reprezentował Lubliniec w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej D1.

W okresie wiosennym nasza drużyna będzie jednym z kandydatów do awansu do II ligi wojewódzkiej kategorii C2.

Trener Adam Ślęzak.

Młodszy D2 III liga wojewódzka „Częstochowa – gr. 2”

Zespół debiutując w tej kategorii wiekowej i zajmując IV miejsce w lidze awansował do II ligi wojewódzkiej grupy północnej.

W rundzie wiosennej II ligi wojewódzkiej zespół reprezentując nasze miasto zagra z profesjonalnymi szkołami piłkarskimi z następujących klubów: Górnik Zabrze SSA, KS JSS - SILESIA sp. z o.o. Piekary Śląskie, KS Rozwój Katowice, GKS GIEKSA Katowice SA, Skra Częstochowa.

Trener Artur Gawin.

Orlik E1 PPN Lubliniec „Grupa A – Runda I”

Drużyna w debiucie w tej kategorii wiekowej w znakomitym stylu zajęła
I miejsce w swojej grupie, wygrywając wszystkie swoje mecze w rundzie jesiennej i awansowała do grupy mistrzowskiej Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu, która swoje mecze rozegra na wiosnę o mistrzostwo PPN Lubliniec w tej kategorii wiekowej.

Trener Piotr Matyja.

Orlik E1 PPN Lubliniec „Grupa B – Runda I”

Zespół zajął w swojej grupie III miejsce i w rundzie wiosennej wystąpi w grupie neutralnej rozgrywek PPN Lubliniec, niestety na finiszu rozgrywek jesiennych drużyna prowadząc w rozgrywkach, występowała w osłabionym składzie z powodu absencji spowodowanych chorobami, co przełożyło się na osiągane wyniki w ostatnich kolejkach ligowych.

Trener Aleksander Gruca.

Żak F1 PPN Lubliniec „Grupa A – Runda I”

Drużyna zajęła II miejsce w swojej grupie mając identyczną wartość punktową, co zwycięski zespół z Boronowa.   W rundzie wiosennej zespół będzie walczył o mistrzostwo PPN Lubliniec w tej kategorii wiekowej w grupie mistrzowskiej.

Trener Cezary Białas.

  Klub dziękuje wszystkim zawodnikom oraz trenerom za zaangażowanie i osiągnięte rezultaty w rundzie jesiennej i życzy dalszych sukcesów w rundzie wiosennej sezonu ligowego 2019/2020.

  W tym miejscu należą się również podziękowania dla wiernych naszych kibiców, którzy zawsze są z drużynami i ich wspierają na każdym meczu.

Zapraszamy do kulturalnego dopingowania naszych zawodników w sparingach i turniejach halowych!!!

„Jedno serce, jedno bicie Akademia ponad życie”

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości