PANKOWIACZEK 2019 Trampkarze

30 listopada 2019 r. zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi brali udział w turnieju piłki halowej „PANKOWIACZEK 2019 ”.
W turnieju wystąpiło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupach rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz w grupie chłopcy zagrali z drużyną Rodło Opole (0-1 mecz przegrany po bardzo kontrowersyjnej sytuacji, sędzia uznał bramkę której nie było!).
Drugi mecz z drużyną Stradom Częstochowa (1-0 mecz wygrany).
W ostatnim meczu grupowym spotkaliśmy się z drużyną Liswarty Krzepice ( wynik meczu 1-1).
Po rozgrywkach grupowych nasi zawodnicy uplasowali się na drugim miejscu w grupie i tym samym wywalczyli awans do baraży których stawką był półfinał. W meczu barażowym trafiliśmy na drużynę UKS Raków Częstochowa, w którym regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, a w dogrywce przegraliśmy 0-1.
W meczu o miejsce piąte, po raz drugi spotkaliśmy się z drużyna Liswarty Krzepice. Tym razem od początku do końca kontrolowaliśmy przebieg spotkania wygrywając mecz 5-1.

Klasyfikacja końcowa najlepszych drużyn:
I miejsce OKS Olesno
II miejsce Rodło Opole
III miejsce UKS Raków Częstochowa

Drużynę AS Lubliniec reprezentowali: Dominik Mrozek, Konrad Mrozek, Alexander Dawidziak, Maksymilian Balwierz, Bartłomiej Radecki, Nikodem Maciejewski, Jan Pokrzywiec, Szymon Lesik.
Trener drużyny Krzysztof Mańka.